Skúsenosti a odporúčania

Pán Marek, 42 rokov, pracovník v montážnom závode:
Celý deň som na nohách. Stále sa musím po niečo zohýbať. Mojím koníčkom je naša záhrada a tam som stále na kolenách. Moja žena si potrpí aby sme celá rodina jedli zdravo, no aj tak som po celom dni v práci úplne rozlámaný a občas mi pekne pukajú kĺby. Na narodeniny som od manželky dostal Glukozamín S a musím povedať, že tento rok sa mi záhrada na jeseň rýľovala akosi ľahšie. 
Pani Jana, 55 rokov, úradníčka:
Mám sedavé zamestnanie. Pred uzávierkou som v práci tak zahalená papiermi, že som rada, ak prídem domov a mám od všetkého pokoj. Moje kĺby sú na tom najhoršie, keď celý deň sedím za pracovným stolom, nohy ma vôbec nepočúvajú. Bolestivé kolená, akoby neboli ani moje. Kolegyňa mi odporučila Glukozamín S, tak som sa ho rozhodla vyskúšať. Bola som skeptická, predsa len, nie som najmladšia ale pomohlo. 
Pán Dominik, 28 rokov, živnostník: 
Som taký živel. Páči sa mi žiť na doraz a vychutnávať si každý deň naplno. V práci makám, ale po nej som športový maniak. Chodím do posilňovne, hrám futbal a v zime ma z lyží nikto nedostane. Niekedy ma z toľkého športu bolelo koleno, čo ma dosť štvalo. Skúsil som Glukozamín S a môžem povedať, že fakt účinkuje. Na začiatku som mal obavy, pretože mám problémy s laktózou no Glukozamín S je bezlaktózový, a tak sa už teším na ďalšiu lyžovačku.